≡ Мінеральні матеріали за кращими цінами — купити гідроізоляційні мінеральні матеріали з доставкою по Києву і області
Actions
Головна
Гідроізоляція
Мінеральні матеріали

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Мінеральні матеріали

Кількість відображуваних товарів: 0

Мінеральні матеріали

Мінеральні матеріали - це ціла група будівельних сумішей для гідроізоляції, розроблених на основі мінеральних волокон.

Ці суміші ідеально підходять для об'ємної гідрофобізації різноманітних будівельних конструкцій, гідроізоляції вологих і сухих кладок за умови відсутності безпосереднього контакту води під час експлуатації.

Основні властивості мінеральних матеріалів для гідроізоляції

Мінеральні матеріали для гідроізоляції представляють собою суміші, які містять гідрофобізатори, модифікатори, наповнювачі, а також цементний зв’язуючий компонент. Водонепроникність гарантують спеціальні гідрофобні речовини, які розподілені по всьому об'єму суміші. Крім того, ці складові знаходяться на поверхні повітряних пор, що ускладнює всмоктування вологи.

Мінеральні матеріали часто використовуються для усунення капілярного підсосу вологи при організації огороджувальних конструкцій, на основах з штукатурки, бетону, цегляної кладки, монолітної підлоги. Вони відрізняються такими властивостями:

  • • Відмінною проникаючою здатністю,
  • • Екологічністю,
  • • Гідрофобністю.

Це дозволяє забезпечувати гідрофобність оброблюваних поверхонь, ефективно закупорити тріщини і капіляри до 0,5 мм, підвищити міцність конструкції в цілому.

Переваги мінеральних матеріалів для гідроізоляції

Гідроізоляція - найважливіший фактор збереження споруд. Вона допомагає зберегти водонепроникність підпокрівельних конструкцій і утеплювача.

Ceresit CО81 - один з найпопулярніших засобів для захисту від капілярної вологи. Він запобігає перенесенню вологи в капілярах мінеральних основ, які відрізняються підвищеною пористістю. Найкращий ефект досягається за рахунок використання спільно з іншими матеріалами цієї марки і формуванні цілісної системи гідроізоляції.

Матеріал базується на суміші сілікатизаційних і гідрофобізаційних речовин. Перед нанесенням поверхню важливо попередньо підготувати: очистити від пилу, масляних плям, забруднень і інших речовин, які зменшують адгезію. Всі неміцні ділянки поверхні необхідно видалити, тріщини відремонтувати.

Наносити гідроізоляцію слід рівномірно, без пропусків, за допомогою валика, щітки або розпилювача - до повного насичення методом «мокрий по мокрому». Після насичення залишки потрібно видалити сухою тканиною.

Плюси покупок мінеральних матеріалів в Майстер Кіт

В інтернет-магазині Майстер Кіт представлений великий вибір будівельних матеріалів високої якості. Тут можна купити мінеральні матеріали, а також багато інших за прийнятною ціною. Ми пропонує тільки якісну продукцію відомих виробників з доставкою по Києву та Київській області.

Наші менеджери завжди готові відповісти на будь-які питання і проконсультувати щодо технічних характеристик того чи іншого товару.

Купити зараз