≡ Монтажні піни за найкращими цінами — купити монтажну піну з доставкою по Києву і області
Actions
Головна
Піна, герметики, монтажні клеї
Монтажні піни

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Монтажні піни

Кількість відображуваних товарів: 6

Піни

Піни - це група будівельних матеріалів, створених спеціально для заповнення проміжків, щілин, порожнин і забезпечення надійної теплоізоляції основ.

У більшості випадків дані матеріали використовуються під час проведення ізоляційних робіт і користуються величезним попитом як в приватному, так і в комерційному будівництві.

Основні види пін

Залежно від складу піни поділяються на дві великі групи:

  • • Однокомпонентні,
  • • Двокомпонентні.

У першому випадку основна складова матеріалу - поліуретан, який наноситься шляхом розпилення. Готова піна застигає близько 24 годин, при цьому на час затвердіння безпосередньо впливає вологість і температура навколишнього середовища.

Двокомпонентні речовини тверднуть лише за  півгодини і набагато більш практичні у використанні, оскільки допускають багаторазове застосування.

Особливості вибору монтажних пін

Обираючи піну для ізоляції в першу чергу слід визначитися з об'ємом балона. Сучасні виробники пропонують балони різних об’ємів, що дозволяє вибрати відповідний залежно від планованого обсягу робіт.

Другий фактор, на який слід звернути увагу перед покупкою піни - умови експлуатації поверхонь. Так, для зовнішніх робіт потрібно обирати варіанти, які відрізняються стійкістю до температурних перепадів, впливу атмосферних опадів, а також ультрафіолетового випромінювання.

Наприклад, під час монтажу теплоізоляції та звукоізоляції дверей і вікон, надійної герметизації щілин, отворів і стиків, які виникають між покрівельними і ізоляційними матеріалами, монтажу елементів будівельної конструкції у нагоді стане професійна монтажна піна Ceresit TS 62. Вона зручна і проста у використанні, відрізняється низьким вторинним розширенням та щільною здатністю заповнення. Крім того, до переваг цієї піни відносять:

  • • Високі звукоізоляційні властивості,
  • • Широкий діапазон робочих температур (від -10 до +35 градусів),
  • • Відмінні теплоізоляційні показники.

Наноситься матеріал за допомогою спеціального монтажного пістолету - швидко, просто і зручно.

 У цьому розділі представлені високоякісні монтажні піни різного призначення. Так, при необхідності можна купити піни для фіксації стінних панелей і покрівельної плитки, формування звукоізоляційних екранів, заповнення порожнин навколо трубопроводів.

Переваги покупок в Майстер Кіт

Придбати монтажні піни за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині Майстер Кіт. Ми пропонуємо тільки високоякісні товари, які мають всі сертифікати. Завдяки цьому можна створити надійну і довговічну ізоляцію.

Наші менеджери завжди готові відповісти на всі питання і допомогти з вибором оптимального варіанту. Замовити будівельні матеріали можна з доставкою по Києву та Київській області.

Купити зараз