Піни
Головна
Піна, герметики, монтажні клеї
Піни

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Допоміжні матеріали
Мінеральна вата

Піни

Піни - це група будівельних матеріалів, створених спеціально для заповнення проміжків, щілин, порожнин і забезпечення надійної теплоізоляції основ.

У більшості випадків дані матеріали використовуються під час проведення ізоляційних робіт і користуються величезним попитом як в приватному, так і в комерційному будівництві.

Основні види пін

Залежно від складу піни поділяються на дві великі групи:

  • • Однокомпонентні,
  • • Двокомпонентні.

У першому випадку основна складова матеріалу - поліуретан, який наноситься шляхом розпилення. Готова піна застигає близько 24 годин, при цьому на час затвердіння безпосередньо впливає вологість і температура навколишнього середовища.

Двокомпонентні речовини тверднуть лише за  півгодини і набагато більш практичні у використанні, оскільки допускають багаторазове застосування.

Особливості вибору монтажних пін

Обираючи піну для ізоляції в першу чергу слід визначитися з об'ємом балона. Сучасні виробники пропонують балони різних об’ємів, що дозволяє вибрати відповідний залежно від планованого обсягу робіт.

Другий фактор, на який слід звернути увагу перед покупкою піни - умови експлуатації поверхонь. Так, для зовнішніх робіт потрібно обирати варіанти, які відрізняються стійкістю до температурних перепадів, впливу атмосферних опадів, а також ультрафіолетового випромінювання.

Наприклад, під час монтажу теплоізоляції та звукоізоляції дверей і вікон, надійної герметизації щілин, отворів і стиків, які виникають між покрівельними і ізоляційними матеріалами, монтажу елементів будівельної конструкції у нагоді стане професійна монтажна піна Ceresit TS 62. Вона зручна і проста у використанні, відрізняється низьким вторинним розширенням та щільною здатністю заповнення. Крім того, до переваг цієї піни відносять:

  • • Високі звукоізоляційні властивості,
  • • Широкий діапазон робочих температур (від -10 до +35 градусів),
  • • Відмінні теплоізоляційні показники.

Наноситься матеріал за допомогою спеціального монтажного пістолету - швидко, просто і зручно.

 У цьому розділі представлені високоякісні монтажні піни різного призначення. Так, при необхідності можна купити піни для фіксації стінних панелей і покрівельної плитки, формування звукоізоляційних екранів, заповнення порожнин навколо трубопроводів.

Переваги покупок в Майстер Кіт

Придбати монтажні піни за доступною ціною можна в нашому інтернет-магазині Майстер Кіт. Ми пропонуємо тільки високоякісні товари, які мають всі сертифікати. Завдяки цьому можна створити надійну і довговічну ізоляцію.

Наші менеджери завжди готові відповісти на всі питання і допомогти з вибором оптимального варіанту. Замовити будівельні матеріали можна з доставкою по Києву та Київській області.

Читати детальніше
Приховати

Піни

Кількість відображуваних товарів: 6