≡ Грунтуючі фарби за найкращими цінами — купити грунт фарбу з доставкою по Києву і області
Головна
Фарби
Ґрунтуючі фарби

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Ґрунтуючі фарби

Кількість відображуваних товарів: 2

Грунтуючі фарби

Грунтуючі фарби - це спеціальні будівельні суміші, створені для підготовки основ перед нанесенням тонкошарових шпаклівок, фарб і штукатурок. Вони не тільки зміцнюють поверхню основ, а й збільшують адгезію, дозволяючи створити міцне і довговічне покриття.

Особливості грунтуючих фарб

Такі будівельні суміші складаються зі спеціальних полімерів і стабілізуючих добавок. Окрім того, в їх складі присутній дрібний кварцовий наповнювач, який надає шорсткості поверхням, збільшуючи зчеплення шарів і полегшуючи процес нанесення декоративних штукатурок.

Грунтуючі фарби використовуються під час виконання як внутрішніх, так і зовнішніх робіт. Вони не містять органічних розчинників і токсичних речовин, тому абсолютно безпечні.

Ці матеріали мають наступні переваги:

  • • Високу водостійкість,
  • • Чудову щільність покриття,
  • • Відмінну адгезію,
  • • Високу ступінь білизни,
  • • Міцність.

Їх слід використовувати в тих випадках, коли в якості фінішної обробки планується застосування декоративної тонкошарової штукатурки або потрібно досягти ефекту фактурності.

Переваги силіконових грунтуючіх фарб

Останнім часом особливою популярністю користуються силіконові грунтуючі фарби. Вони відрізняються простотою нанесення і відмінними технічними характеристиками.

Використання таких сумішей істотно полегшує процес формування фактури і дозволяє створити додатковий адгезійний шар перед обробкою фарбами або штукатурками.

Силіконові грунтуючі фарби відрізняються високою щільністю покриття і паропроникністю, тому відмінно підходять для фарбування мінераловатних теплоізоляційних систем. Крім того, вони зменшують водопоглинання, що дозволяє додатково захистити поверхні від руйнівного впливу вологи.

Складаються такі фарби з водної дисперсії, наповнювачів і синтетичних смол, і можуть наноситися як на різні поверхні з метою створення контактно-адгезійного шару. При необхідності суміші можна тонувати в світлі або ж темні кольори.

Великий вибір будівельних матеріалів за доступною ціною

У Києві та Київській області купити будівельні матеріали швидко і просто можна в нашому інтернет-магазині Майстер Кіт. Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію перевірених виробників, яка має всі необхідні сертифікати якості.

У цьому розділі ви знайдете грунтуючі фарби з різними властивостями - для різноманітних типів основ і експлуатаційних умов. Якщо у вас виникли питання або потрібна допомога у виборі - просто зателефонуйте нам. Досвідчені менеджери розкажуть особливості кожного товару і допоможуть обрати оптимальний варіант.

Купити зараз