≡ Герметики за найкращими цінами — купити герметик з доставкою по Києву і області
Головна
Піна, герметики, монтажні клеї
Герметики

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Країна виробник

Бренд

Об'єм (л)

Герметики

Кількість відображуваних товарів: 5

Герметики

Герметики представляють собою складні полімерні композиції, призначені для герметизації і ущільнення місць з'єднання різних елементів конструкції. Найчастіше їх основою є каучуки, які забезпечують їм високу пластичність і еластичність.

Основні види герметиків

На сьогоднішній день існує велика кількість найрізноманітніших матеріалів для герметизації. Вони відрізняються своїми технічними характеристиками і призначені для різних сфер експлуатації.

Герметики бувають однокомпонентними і двокомпонентними. У першому випадку використовувати суміш потрібно відразу після відкриття упаковки, оскільки вона має мінімальний термін зберігання. Двокомпонентні герметики складаються з основної речовини і активізатора. В якості останнього можуть виступати різні речовини, що впливає на властивості герметика.

Так, при необхідності можна купити суміш, яка під впливом тепла, вологи або каталізаторів змінює в'язкий стан на еластичний або ж герметик, який при нагріванні розм'якшується і стає текучим, а при охолодженні знову твердне. В даному випадку вибір залежить від цілей, заради яких обирається герметизуючий матеріал.

Особливості силіконових герметиків

Для герметизації компенсаційних і деформаційних швів в будівельних конструкціях найчастіше використовують силіконові герметики. Вони мають цілу низку переваг, основні серед яких:

• Висока адгезія,

• Стійкість до атмосферних впливів,

• Швидка полімеризація,

• Стійкість до корозії,

• Сумісність з покриттями на основі розчинників,

• Стійкість до утворення цвілі.

Завдяки відмінним водовідштовхувальним властивостям силіконові герметики можуть використовуватися для герметизації швів в приміщеннях з підвищеною вологістю - ванних кімнатах, басейнах, душових кабінках.

Переваги акрилових герметиків

Для надійної герметизації стиків і швів елементів дверних або віконних блоків чудово підходять акрилові герметики. Такі матеріали мають відмінне зчеплення з штукатурними, цегляним, а також бетонними основами.

 

Акрилові герметики не містять горючих розчинників, відрізняються водостійкістю і високою еластичністю.

Переваги покупок будівельних матеріалів в Майстер Кіт

У нашому інтернет-магазині Майстер Кіт ви можете купити високоякісні герметики різних типів за прийнятною ціною в Києві та Київській області.

Ми пропонуємо тільки оригінальну продукцію за доступною ціною, що дозволяє забезпечити хорошу герметизацію навіть при невеликому бюджеті. Наші менеджери завжди готові допомогти з вибором оптимального варіанту і відповісти на всі питання.

Купити зараз