≡ Матеріали для газобетону за найкращими цінами — купити матеріали для газобетону з доставкою по Києву і області
Actions
Головна
Витратні матеріали
Матеріали для газобетону

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Матеріали для газобетону

Кількість відображуваних товарів: 5

Матеріали для газобетону

Матеріали для газобетону - це спеціальні будівельні суміші, створені для укладання пористого бетону, а також його вирівнювання та обробки.

Газобетон представляє собою сучасний будівельний матеріал, який широко використовується для будівництва перегородок і стін. Він відрізняється високими показниками енергозбереження, практичністю і довговічністю. Для його укладання та підготовки до обробки використовуються спеціальні суміші, купити які можна в нашому інтернет-магазині Майстер Кіт.

Особливості матеріалів для газобетону

Для тонкошарового укладання внутрішніх та зовнішніх стін за допомогою пористого бетону використовуються спеціальні суміші. Вони складаються з цементу, доповненого органічними модифікаторами і мінеральними наповнювачами. Такі матеріали мають наступні переваги:

• Високий показник теплоізоляції (це дозволяє знизити втрати тепла),

• Відмінну адгезійну здатність (забезпечується надійне з’єднання блоків) ,

• Водостійкість,

• Морозостійкість,

• Мінімальні витрати (необхідний для зчеплення шар складає всього лише 1-3 мм).

Ці матеріали для газобетону використовуються для укладання стін блоками з бетону, ракушняка, пінобетону, газобетону. Крім того, вони підходять для тонкошарового локального вирівнювання дефектів, стиків на поверхнях окремих блоків, заповнення швів, як всередині, так і зовні приміщень.

Штукатурки для газобетону

Для вирівнювання поверхонь всередині будівель розроблені спеціальні цементно-вапняні штукатурки з органічними модифікаторами і мінеральними наповнювачами. Вони відзначаються наступними важливими перевагами:

• Запобігають розвитку грибка і цвілі,

• Відрізняються тріщиностійкістю,

• Стійкістю до сповзання з вертикальних поверхонь,

• Високою паропроникністю,

• Можливістю як машинного, так і ручного нанесення.

Штукатурки відмінно справляються з вирівнюванням мінеральних основ (з керамзитобетону, бетону, цегли, газобетону) при товщині шару 5-25 мм за одне нанесення.

Для фасадних робіт слід обирати спеціальні штукатурки, які характеризуються морозостійкістю і відмінними теплоізоляційними показниками.

Наносити їх рекомендують шаром товщиною 3-30 мм за одне нанесення. При необхідності такі матеріали можна використовувати для ремонту тріщин, заповнення швів, а також усунення різних дефектів.

Переваги покупки в Майстер Кіт

Купити матеріали для газобетону і інші будівельні суміші за доступною ціною в Києві та Київській області можна в магазині Майстер Кіт. Асортимент товарів тут дуже широкий, що дозволяє обрати оптимальний варіант в залежності від особливостей проекту і завдань.

Менеджери завжди готові надати додаткову інформацію і допомогти у виборі будівельних сумішей.

Купити зараз