≡ Дюбелі за найкращими цінами — купити дюбель з доставкою по Києву і області
Головна
Витратні матеріали
Дюбелі

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Дюбелі

Кількість відображуваних товарів: 4

Дюбелі

Дюбелі - це спеціальні кріпильні елементи, створені для з'єднання окремих елементів конструкції між собою, а також монтажу теплоізоляції. Сучасні вироби дозволяють фіксувати різні матеріали та елементи до всіх типів основ - каменю, бетону, цегли, дерева, гіпсокартону.

Дюбелі активно використовуються тоді, коли необхідно виконати непрямі отвори, що особливо актуально під час монтажу підвісних полиць. Що стосується будівництва, то ці вироби застосовуються для закріплення пінопласту або мінеральної вати.

Особливості дюбелів

Принцип роботи цих кріпильних елементів заснований на розпірному механізмі, який працює за рахунок зачіпок і так званих конструктивних ребр. Виготовляються вироби з поліпропілену, нейлону, металу або поліетилену і складаються з двох частин - нерозпірної та розпірної.

Під час установки розпірна частина змінює свою форму - розширюється, при цьому втискаючись в отвір в матеріалі основи. Саме вона відповідає за надійну фіксацію.

Нерозпірна частина залишається незмінною. Вона фіксується всередині матеріалу, який кріпиться в тій частині, де не потрібно створити міцне зчеплення. Ця частина не дає матеріалу основи і кріплення контактувати між собою.

При бажанні можна купити дюбелі, оснащені обмежувальною манжеткою. Це не дозволяє виробам провалюватися в основу.

Особливості вибору дюбелів

Асортимент цих кріпильних виробів дуже широкий. Завдяки цьому можна обрати рішення для найрізноманітніших матеріалів основи, з огляду на особливості монтажу.

Відштовхуватися слід від товщини фіксуючого матеріалу, а також максимально допустимого навантаження під час використання. Навантаження може бути навіть більш 200 кг, але в таких випадках слід застосовувати спеціальні анкерні дюбелі.

В залежності від матеріал основи можна обирати дюбелі для цегли та бетону, пінопласту або пластику. Вони відрізняються конструкцією і дозволяють забезпечити максимально надійне кріплення.

Дюбелі також відрізняються способом кріплення. Так, можна купити забивні вироби або ж ті, які закручуються. Останні мають форму конуса і оснащені зубцями. Продавлюючи стінки отвору в процесі закручування, вони формують надійне кріплення. Дюбелі, які забиваються зовні нагадують розпірну гільзу, яка має три пелюстки. Останні під час розширення вдавлюються в отвори, що дозволяє сформувати міцний вузол.

Переваги покупок в Майстер Кіт

 

Купити дюбелі різних типів за доступною ціною в Києві та Київській області найпростіше онлайн - в магазині Майстер Кіт. У цьому розділі представлені елементи кріплення відомих виробників будівельних матеріалів, які характеризуються надійністю і довговічністю.

Якщо ви не можете визначитися з вибором відповідного варіанту - просто зателефонуйте нам. Наші досвідчені менеджери розкажуть особливості кожного виду і допоможуть обрати оптимальні рішення.

Купити зараз