≡ Монтажний клей за найкращими цінами — купити монтажний клей з доставкою по Києву і області
Головна
Піна, герметики, монтажні клеї
Монтажні клеї

Категорії товарів

Фасадні матеріали
Матеріали для облицювання
Матеріали для улаштування підлог
Фарби
Гідроізоляція
Піна, герметики, монтажні клеї
Витратні матеріали
Мінеральна вата
Фільтр

Ціна

Монтажні клеї

Кількість відображуваних товарів: 3

Монтажний клей

Монтажний клей - це особлива група будівельних матеріалів, яка широко використовується для з'єднання різних елементів конструкцій. Без цих товарів сьогодні не обходиться жоден ремонт. Вся справа в тому, що вони відрізняються простотою використання і міцністю одержуваного з'єднання. Так, фіксуюча здатність сучасних монтажних клеїв може досягати до 100 кг на м3, без використання додаткових з’єднувальних елементів.

Основні види монтажних клеїв

Всі монтажні клеї діляться на дві великі групи залежно від того, які речовини використовувалися в якості основи:

  • ·       Акрилові,
  • ·       Полімерні.

Акрилові клейові суміші характеризуються високою стійкістю до впливу температурних перепадів і атмосферних чинників, тому часто використовуються під час проведення зовнішніх ремонтних робіт. Вони підходять для заповнення проміжків шириною до 10 см.

Такі клеї не втрачають своїх цінних експлуатаційних властивостей навіть при розведенні водою. Під час взаємодії з поверхнею основи вони утворюють тонку еластичну плівку, яка відмінно захищає шов від негативного впливу вологи.

Саме акрилові монтажні клеї варто обирати, якщо потрібна надійна герметизація з'єднань. Навіть при деформації основи, захисна плівка не відшаровується і зберігає свої властивості.

Особливості полімерних монтажних клеїв

Для фіксації, склеювання і герметизації різних виробів і матеріалів як зовні, так і всередині приміщень добре підходять клеї-герметики на основі полімерів. Вони відзначаються наступними важливими технічними характеристиками:

• високими звукоізоляційними властивостями,

• стійкістю до абразивних впливів,

• атмосферостійкістю,

• стійкістю до температурних перепадів,

• пластичністю і відсутністю усадки,

• стійкістю до вібрацій.

Такі суміші полімеризуються за рахунок вологості основи і атмосферної вологи, та добре підходять для непористих і пористих основ. Ще одна сфера їх застосування - герметизація примикань окремих елементів будівельних конструкцій, стиків між компонентами, швів. При цьому їх не можна використовувати для склеювання поліетилену, ПТФЕ, поліпропілену, акрилового скла.

Переваги покупок будівельних матеріалів в Майстер Кіт

За прийнятною вартістю і максимально швидко купити монтажні клеї в Києві та Київській області можна в нашому інтернет-магазині Майстер Кіт. Ми пропонуємо продукцію як на акриловій, так і на полімерній основі, що дозволяє обрати оптимальні рішення для різних завдань.

Всі клейові суміші відрізняються високою якістю і зручністю використання. Це товари провідних виробників будівельних матеріалів, які мають сертифікати якості.

Наші менеджери із задоволенням допоможуть обрати відповідні будівельні матеріали під різні потреби і дадуть відповідь на всі питання.

Купити зараз